Skandynawskie inspiracje
Skandynawskie inspiracje

     Urządzając salon w stylu skandynawskim pamiętajcie, że aranżacja powinna być ciepła i mieć domowy klimat. Styl skandynawski jest jasny i przytulny, a ciemne barwy nadają bieli nieoczywistego charakteru. Minimalizm dodatków i ich spójność kolorystyczna podkreśla surowy charakter wnętrza.

     Przytulna sofa albo wygodny narożnik - idealny mebel tapicerowany jak narożniki czy sofy muszą być dopasowane do naszego wnętrza. Ilość miejsca i kształt przestrzeni to bardzo ważne czynniki, które stanowią o wyborze odpowiedniego wypoczynku. Miękkość oraz sprężystość sofy lub narożnika ma kluczowe znaczenie nawet wybierając styl skandynawski.

   Obecne zaawansowane technologie pozwalają na tworzenie bardzo wygodnych narożników czy sof. Ważna jest również świadomość, że mebel został dobrze przemyślany i zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego użytkowania. Wreszcie, wyposażenie domu musi nam się podobać. Styl skandynawski jednak dodaje praktyczności, gdyż większość jest sof czy narożników pokojowych umieszczona na wysokich drewnianych nóżkach, dzięki temu ułatwia nam utrzymanie czystości. Dlatego zapraszamy do naszego salonu meblowego, który posiada dość duży wybór narożników i sof.

do góry
projekt i realizacja: Orange Moon - Agencja Marketingowaoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl